Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Medale na zamówienie

Czy wyobrażasz sobie jakiekolwiek zawody sportowe lub konkursy bez uroczystej ceremonii dekoracji, podczas której wręcza się nagrody w postaci trofeów czy medali? Stanowią one świetną pamiątkę dla najlepszych zawodników, a jednocześnie świadczą o prestiżu i profesjonalnym podejściu organizatorów. Dlatego też nasza firma oferuje szeroki wybór najwyższej jakości wyrobów z metalu, które świetnie sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju imprez. Wykonujemy trofea sportowe i medale na zamówienie, dostosowane do charakteru zawodów, a także oczekiwań klienta. Mogą być to zarówno artykuły świadczące o konkretnym osiągnięciu, jak i te typowo pamiątkowe. Tworzone przez nas trofea na zamówienie są wspaniałą, personalizowaną pamiątką. Dodatkowo, na życzenie klienta możemy wyposażyć je w ozdobną taśmę do powieszenia, bądź umieścić w dekoracyjnym pudełku.

Nasze możliwości są ogromne – wszystko zależy od Twojej inwencji, potrzeb i oczekiwań. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowe, wysokiej jakości trofea na zamówienie w atrakcyjnych cenach!

Trofea na zamówienie na szczególną okazję

Każdy sukces jest okupiony morzem potu i ogromnego wysiłku. Jednakże satysfakcja z wybitnego osiągnięcia całkowicie przesłania zmęczenie, przynosząc ogromną radość z efektów pracy. Idealnym sposobem na nagrodzenie laureatów lub uczestników różnego rodzaju konkursów i zawodów są nasze personalizowane trofea na zamówienie. Doskonale podkreślą rozmach wydarzenia i godnie upamiętnią imponujące dokonania i wytrwałość zwycięzców na drodze do celu. Nasze medale charakteryzują się niezwykłą pomysłowością i przemyślanym, oryginalnym designem. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w roli nagrody lub niepowtarzalnej pamiątki. Trofea na zamówienie to małe arcydzieła, które zasługują na najlepsze miejsce w gablocie.

Staranne wykonanie i unikalny design

Od lat przecieramy szlaki w branży metaloplastyki artystycznej. Nasze wyroby wyróżniają się niepowtarzalnym projektem, który zachwyci obdarowane osoby. Tworzymy trofea na zamówienie według szablonu lub realizujemy własne pomysły. Dobieramy formę, kształt i zdobienia do rodzaju i charakteru danego wydarzenia. Medale wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są one niezwykle wytrzymałe i robią niesamowite wrażenie podczas konkursów i festiwali. Trofea na zamówienie nie ograniczają się tylko do roli atrakcyjnej nagrody dla uczestników. Piękne medale to także doskonała forma promocji organizacji i wydarzenia, która z pewnością przykuje uwagę potencjalnych sponsorów i kontrahentów.

GALERIA

Medale medale

Medal "Show Otwock"

Medal ze wstążką wykonany na specjalne zamówienie. 

Kolor - antyczne zloto, antyczne srebro, antyczny brąz.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.