Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki dla nauczyciela i uczniów

Szkoła jest jednym z miejsc, w których możliwe jest zdobycie licznych osiągnięć, tytułów, a tym samym nagród. Jako producent różnego rodzaju trofeów, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest nagrodzenie finalistów czy osób mających ogromny wpływ na życie i poziom nauczania młodych studentów. Nasze wyroby to doskonały sposób, aby okazać wdzięczność ulubionym pedagogom i nagrodzić ambitnych uczniów. Różnego rodzaju nagrody odgrywają ogromną rolę w życiu szkoły: motywują do dalszej pracy i pozwalają czerpać radość zarówno z małych, jak i dużych osiągnięć. Statuetki dla nauczyciela i uczniów przygotowujemy z sercem, biorąc pod uwagę charakter danego wydarzenia lub konkursu. Dzięki temu tworzone projekty są niezwykle oryginalne i wspaniale prezentują się w gablocie obdarowanego.

Wysokiej jakości trofea

W naszej ofercie można znaleźć zarówno statuetki dla nauczycieli, jak i pamiątkowe puchary dla wszystkich szkolnych finalistów niezależnie od tego, na jakim szczeblu osiągali sukcesy. Proponowany asortyment wyróżnia się solidnym wykonaniem, a także pieczołowitym wykończeniem nawet najdrobniejszych detali. Aby każdy miał możliwość personalizacji i dedykowania nagród konkretnym osobom, oferujemy także produkcję na zamówienie. Przy tak tworzonych statuetkach dla nauczycieli można wybrać wariant pod względem ich wielkości, wyglądu oraz wykorzystanego materiału.

Wspaniała pamiątka na długie lata

Tworzone przez nas statuetki dla nauczyciela i uczniów są wspaniałą pamiątką, która nawet po wielu latach będzie przypominać o miłych chwilach. Warto ocalić od zapomnienia osiągnięcia będące efektem ciężkiej pracy i zachować satysfakcję na znacznie dłużej. Wysokiej jakości statuetki dla nauczycieli to idealny sposób na docenienie pracowników. Praca pedagoga bywa ciężka i wymagająca, lecz oryginalne trofeum na pewno znacznie osłodzi ten wysiłek. Nagrodzeni uczniowie także ucieszą się z unikalnej, starannie przygotowanej statuetki. Personalizowany upominek jest niezwykłą pamiątką. Serdecznie zapraszamy - gwarantujemy, że nasze statuetki dla nauczycieli, uczniów i laureatów spełnią wszelkie oczekiwania!

GALERIA

Statuetki edukacyjne

Statuetka Edukacyjna Pióro

Na­pełnij pióro miłością, a zo­baczysz ile serc po­ruszy two­ja poezja...

Statuetka wykonana ze stali pokryta galwanicznie mosiądzem, patynowana.

Wysokość - 30cm 

Waga - 1,1kg

Postument granitowy - 10x10x4cm

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.