Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki dla nauczyciela i uczniów

Szkoła jest jednym z miejsc, w których możliwe jest zdobycie licznych osiągnięć, tytułów, a tym samym nagród. Jako producent różnego rodzaju trofeów, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest nagrodzenie finalistów czy osób mających ogromny wpływ na życie i poziom nauczania młodych studentów.

 

Wysokiej jakości trofea

 

W naszej ofercie można znaleźć zarówno statuetki dla nauczycieli, jak i pamiątkowe puchary dla wszystkich szkolnych finalistów niezależnie od tego, na jakim szczeblu osiągali sukcesy. Proponowany asortyment wyróżnia się solidnym wykonaniem, a także pieczołowitym wykończeniem nawet najdrobniejszych detali. Aby każdy miał możliwość personalizacji i dedykowania nagród konkretnym osobom, oferujemy także produkcję na zamówienie. Przy tak tworzonych statuetkach dla nauczycieli można wybrać wariant pod względem ich wielkości, wyglądu oraz wykorzystanego materiału. 

Wysokiej jakości statuetki dla nauczycieli to idealny sposób na docenienie pracowników. Personalizowany upominek jest niezwykłą pamiątką. Serdecznie zapraszamy - gwarantujemy, że nasze statuetki dla nauczycieli, uczniów i laureatów spełnią wszelkie oczekiwania! 

GALERIA

Statuetki edukacyjne

Statuetka Edukacyjna Wyróżnienie dla Ucznia

Statuetka zaprojektowana oraz wykonana z myślą o edukacji i konkursach edukacyjnych.

Wysokość statuetki 27cm

Waga 1kg

Postument marmur czarny 8x8x3cm

 

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.