Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design.

Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Przykładowe realizacje:

GALERIA

Statuetki ekologia-

Statuetka Ekologia Eko Drzewo

Wysokość  30cm ; podstawa drewniana 14x8x3cm 

Waga – 2,00kg

Drzewo, którego symbolika przejawia się w bardzo wielu wymiarach, pod postacią statuetki może doskonale sprawdzić się w charakterze ozdoby lub nagrody, której skrupulatne wykonanie wzbudzi powszechny podziw i zainteresowanie. To nagroda, która z pewnością wyrazi uznanie dla każdego człowieka, codziennie zbliżającego się do osiągnięcia sukcesu na rozmaitych płaszczyznach życia. Statuetka wykonana jest z metalu i pokryta galwanicznie mosiądzem. Dodatkowo patynowanie statuetki nadaje wrażenie starego złota, dzięki czemu całość uzyskuje zamierzony efekt piękna.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.