Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki 

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design.

Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Przykładowe realizacje:

Statuetki odlewane na upamiętnienie ważnego wydarzenia

W przeciwieństwie do wspomnień nasze statuetki odlewane nie zacierają się pod wpływem czasu. Dzięki temu mogą być wspaniałym upamiętnieniem ważnych wydarzeń, m.in. firmowych jubileuszy, rodzinnych rocznic i gali wręczenia nagród. Doskonale współtworzą oprawę zarówno lokalnych, jak i dużych, pełnych splendoru wydarzeń. Nasze statuetki często odgrywały istotną rolę podczas najważniejszych, ogólnopolskich imprez, wywołując zachwyt nawet u bardzo wymagających Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z wyczuciem, dopasowując model do oczekiwań zamawiającego i charakteru danego wydarzenia. Uważamy, że nawet najmniejszy event zasługuje na wspaniałą pamiątkę w postaci statuetki, która wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanego.

Statuetki na zamówienie - modny design

Nasze statuetki na zamówienie wyróżniają się niepowtarzalnym designem, idealnie współbrzmiącym z istotą danej uroczystości. Są kwintesencją elegancji i dobrego smaku, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększają satysfakcję z osiągnięć u obdarowanych nią osób. Statuetkę na zamówienie przygotowujemy ze stali, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych, jak i bardziej innowacyjnych metod. W zależności od oczekiwań wykonujemy albo projekt zlecony przez Klienta, albo realizujemy nasz własny pomysł według podanych wskazówek. Niezależnie od wyboru gwarantujemy olśniewający efekt końcowy, który urzeknie odbiorców oryginalnością formy i starannością wykonania.

GALERIA

Statuetki ekologia-

Statuetka Ekologia Kolba Kukurydzy

Statuetka została wykonana na specjalne zamówienie,

Wysokość około 25cm 

Waga około 2kg

Całość przeszła proces galwanizowania (mosiądz patyna) co dało kolor antycznego złota 

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.