Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design.

Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Przykładowe realizacje:

GALERIA

Statuetki ekologia-

Statuetka Ekologia Tulipan

Wysokość 43 cm ; podstawa 10x10x3cm  

Waga – 1,65kg

„Gdy masz wrażliwą duszę nawet polny kwiat zafascynuje Cię swoim pięknem w skromności”. Nie inaczej będzie z ręcznie wykonaną, niezwykle oryginalną statuetką, której symbolika może odzwierciedlać piękno nadziei, szczęścia czy bezpieczeństwa. To zachwycająca kunsztem i precyzją wykonania nagroda, która zaskoczy swoim pięknem każdego człowieka o wrażliwym i pełnym optymizmu usposobieniu. Statuetka wykonana jest z metalu pokrytego galwanicznie mosiądzem. Dodatkowo patynowanie statuetki nadaje efekt starego złota, przez co całość zyskuje urzekający i pełen wysublimowanego wdzięku efekt. 

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.