Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design.

Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Przykładowe realizacje:

GALERIA

Statuetki inne-

Statuetka "But Tancerza"

Dawne powiedzenie mówi, że „W starych butach najwygodniej”. Symbolika prezentowanej statuetki może być różnoraka, jednak jej zdobywca z pewnością nie powstydzi się fantastycznej, wykonanej z metalu i pokrytej galwanicznie mosiądzem nagrody,  która z pewnością będzie go intrygować. Połączenie sztuki kowalskiej z nowoczesną technologią daje unikalny i niepowtarzalny wygląd, akcentując prestiż przyszłego właściciela. To nagroda, na którą zasługują najwięksi perfekcjoniści i pasjonaci, zarażający otoczenie swoim optymizmem i zapałem.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.