Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki według okazji

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design.

Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Statuetka dla strażaka - podziękowanie za służbę

W naszej ofercie znajduje się statuetka dla strażaka, wspaniała okolicznościowa nagroda dla osoby, która poświęciła życie służbie innym ludziom. Takie trofea stanowią elegancką formę podziękowań za ciężką, pełną wyzwań pracę. Są często wręczane podczas licznych uroczystości i wydarzeń Straży Pożarnej. Warto postawić na oryginalny, nieszablonowy design i wysoką jakość wykonania, aby podkreślić prestiż organizacji i sprawić przyjemność obdarowanym osobom. Statuetka dla strażaka to atrakcyjna nagroda za trud włożony w ratowanie zdrowia i życia wielu ludzi. Wdrażamy zarówno gotowe projekty, jak i przygotowujemy je sami w zależności od oczekiwań Klienta.

Przygotujemy statuetki na wiele okazji!

Wszystkie wyroby zostały stworzone z niezwykłą dokładnością i artystycznym smakiem, dzięki czemu każda statuetka jest unikalnym dziełem sztuki. Używamy wysokiej jakości stali, którą kształtujemy za pomocą różnych metod, aby otrzymać zjawiskowe trofeum. Nasze statuetki od wielu lat są wspaniałymi nagrodami na małych i dużych wydarzeniach. Oferujemy monumenty na wiele okazji, które są wyrazami uznania w bardzo zróżnicowanych branżach. Realizując zamówienie, dbamy o to, aby projekt odzwierciedlił istotę uroczystości, na którą został stworzony. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz statuetki dla strażaka, informatyka czy pisarza, chętnie przygotujemy dla Ciebie coś interesującego.

GALERIA

Statuetki inne-

Statuetka Dla Wędkarza - Wędka

Wysokość statuetki 30cm

Podstawa 8,5x8,5x4  

Waga – 0,90kg

Statuetka wykonana jest z metalu i pokryta galwanicznie mosiądzem. Patynowanie nadaje efekt starego złota, dzięki czemu całość uzyskuje imponujący efekt.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.