|Statuetki okolicznościowe | e-statuetki.pl
Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki jubileuszowe

Kto nie przepada za świętowaniem ważnych okazji? Niektóre rzeczy po prostu trzeba uczcić! W tej sytuacji najlepiej sprawdzą się nasze okolicznościowe statuetki jubileuszowe. Nasz zespół posiada odpowiednie kwalifikacje, które umożliwiają mu stworzenie dowolnego wzoru, który będzie nawiązywał do charakteru danej okazji. Statuetka okolicznościowa jest eleganckim sposobem na upamiętnienie rocznicy ważnego wydarzenia. Warto zachować w pamięci dzień, w którym wiele lat wcześniej zaczęło się coś wyjątkowego. Niezależnie od tego, czy poszukujesz statuetek okolicznościowych na rocznicę założenia firmy, świętowanie początku wieloletniej znajomości czy imprezę rodzinną o głęboko sentymentalnym znaczeniu - wspólnie na pewno stworzymy coś oryginalnego!

Wyjątkowe odznaczenie

Statuetki jubileuszowe są świetną formą podziękowania - każda z nich jest ręcznie robiona. Trofea przepięknie prezentują się na półce czy w gablocie, nadając jednocześnie prestiżu swojemu właścicielowi i idealnie dopełniając przestrzeń. Statuetki jubileuszowe są świetną formą docenienia długoletniej działalności. Wysokiej jakości personalizowane wyróżnienia są wyjątkowym sposobem na okazanie wdzięczności i podkreślenie powagi momentu. W przypadku jubileuszy firmowych mogą stanowić także doskonałą formę promocji i element budowania pozytywnego wizerunku firmy w otoczeniu biznesowym. Statuetka okolicznościowa jest synonimem elegancji i autorytetu, które warto unaoczniać, budując świadomość marki. Poza pełnymi splendoru wydarzeniami i galami doskonale sprawdzi się także w gronie rodzinnym np. upamiętniającym rocznicę ślubu ukochanych dziadków. Warto pielęgnować więzi rodzinne różnymi metodami, a statuetki okolicznościowe stanowią znakomity symbol miłości i przywiązania. Niewiele jest lepszych, materialnych sposobów, aby pokazać komuś, jak bardzo go doceniasz.

Statuetka okolicznościowa - kreatywność i wysoka jakość

W swojej wieloletniej działalności zrealizowaliśmy wiele, imponujących projektów, które wiele nas nauczyły. Dbamy o to, aby każda z przygotowanych statuetek okolicznościowych cechowała się oryginalnym, nieszablonowym motywem, który idealnie podkreśli charakter uroczystości, rodzaj nagrody i cechy obdarowywanego. Nie boimy się wyzwań, o czym świadczy fakt, że nasze wyroby już wielokrotnie były oprawą ogólnopolskich gali. Chętnie stworzymy dla Ciebie projekt, który będzie wspaniałym upamiętnieniem ważnej rocznicy. Wszystkie statuetki jubileuszowe wykonujemy z najwyższej jakości metali z dbałością o umiejętne oddanie wszelkich szczegółów.

GALERIA

Statuetki jubileuszowe

Statuetka Jubileuszowa Róża

Wysokość  - 45cm

Waga – 1,10kg

Złota róża, czyli róża pokryta złotem, symbolizuje niepowtarzalną i niezniszczalną miłość, dlatego jest idealnym prezentem dla kobiety, którą kochasz. 

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.