Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Kto nie przepada za świętowaniem ważnych okazji? Niektóre rzeczy po prostu trzeba uczcić! W tej sytuacji najlepiej sprawdzą się nasze okolicznościowe statuetki jubileuszowe. Nasz zespół posiada odpowiednie kwalifikacje, które umożliwiają mu stworzenie dowolnego wzoru, który będzie nawiązywał do charakteru danej okazji.

 

Wyjątkowe odznaczenie

 

Statuetki jubileuszowe są świetną formą podziękowania - każda z nich jest ręcznie robiona. Trofea przepięknie prezentują się na półce czy w gablocie, nadając jednocześnie prestiżu swojemu właścicielowi i idealnie dopełniając przestrzeń. Statuetki jubileuszowe są świetną formą docenienia długoletniej działalności. Wysokiej jakości personalizowane wyróżnienia są wyjątkowym sposobem na okazanie wdzięczności i podkreślenie powagi momentu.

GALERIA

Statuetki jubileuszowe

Statuetka Jubileuszowa Róża

Wysokość  - 45cm

Waga – 1,10kg

Złota róża, czyli róża pokryta złotem, symbolizuje niepowtarzalną i niezniszczalną miłość, dlatego jest idealnym prezentem dla kobiety, którą kochasz. 

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.