Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki Kulturalne - Poszczególne dziedziny sztuki wymagają odpowiednich, dopasowanych do swojego charakteru rozwiązań. Tak samo jest w aktorstwie – właśnie dlatego statuetki teatralne swoją formą jednoznacznie nawiązują do tej sztuki. Dla naszych Klientów wykonujemy je w wielu różnych kształtach. Najczęściej przedstawiają one charakterystyczne maski, ale na indywidualne zamówienie możemy wykonać model utrzymany w zupełnie innej stylistyce.

GALERIA

Statuetki kultura-

Statuetka Kultura Paleta Malarska

„Sztukę poetycką zdobywa się ciągłym czytaniem poetów. Do sztuki malarskiej dochodzi się ciągłym rysowaniem i malowaniem”. Kiedy już osiągnie się poziom, który pozwoli zbierać laury, miłym dopełnieniem sukcesu będzie statuetka palety malarskiej wykonana z metalu oraz pokryta galwanicznie mosiądzem. Dzięki staranności wykonania oraz wysokiej jakości wyrobu statuetka staje się prawdziwym dziełem sztuki. To nagroda, która doskonale wyrazi podziw dla największych pasjonatów i mistrzów w swoim fachu.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.