Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetka muzyczna - doskonała nagroda dla muzyka

Stanowią doskonałą formę nagrody dla każdego artysty, który swoim dziełem zdobył serca jury oraz publiczności. Wykonywane przez nas statuetki muzyczne to przedmioty ręcznie robione, a więc jedyne w swoim rodzaju. Wręczenie ich najlepszym z najlepszych to doskonały sposób na docenienie talentu i zapewnienie wygranym pięknej pamiątki na całe życie. W swojej ofercie mamy między innymi: statuetkę mikrofon, nutki czy klucz wiolinowy. Jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdy wzór, o którym Państwo zamarzą!

GALERIA

Statuetki muzyczne

Statuetka Muzyczna Gitara

Statuetka gitary, wykonana ręcznie i z niezwykłą starannością, przypomni niejednemu zapalonemu muzykowi o tym, że warto szlifować swoje umiejętności instrumentalne. Wszak nigdy nie wiadomo czy to właśnie w nas przypadkiem nie rodzi się gitarowa dusza Jimiego Hendrixa czy Carlosa Santany i tak jak oni zostaniemy docenieni poprzez wręczenie wyjątkowych nagród. Na przykład statuetką, której niepowtarzalny wygląd czyni ją nad wyraz atrakcyjną. Galwaniczne pokrycie statuetki mosiądzem i patynowanie nadaje jej dodatkowo zachwycający efekt starego złota.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.