Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki okolicznościowe

Jeśli w Twojej rodzinie, firmie czy placówce nadchodzi czas wielkiej rocznicy czy innej uroczystości, bardzo ważne jest stworzenie odpowiedniej, podniosłej atmosfery i kompleksowe przygotowanie w każdym szczególe. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie przygotowanie specjalnych statuetek okolicznościowych, które w odpowiednim momencie uroczystości można wręczyć w prezencie np. jubilatom, najbliższym czy osobom, które szczególnie przyczyniły się do powstania danego dzieła, firmy czy placówki. W tym celu nasza firma proponuje okolicznościowe statuetki na prezent, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Wykonane są one ręcznie, z najwyższej jakości materiałów – stali, pokrytej galwanicznie mosiądzem. Aby nadać figurce szczególnie eleganckiego wyglądu, jej powierzchnia jest patynowana.

GALERIA

Statuetki okolicznosciowe-

Statuetka Okolicznościowa Gmina Lipie

Statuetka została zaprojektowana na specjalne zamówienie.

Wykonana z najwyższej jakości materiałów, łączy tradycyjne metody szlifowania oraz polerowania stali jak i nowoczesne (frezowanie cnc)

Statuetka pokryta galwanicznie mosiądzem i patyną (Efekt-antycznego złota)

 

Wysokość 32cm 

Szerokość około 13,5cm 

Waga około 2kg 

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.