Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki okolicznościowe

Jeśli w Twojej rodzinie, firmie czy placówce nadchodzi czas wielkiej rocznicy czy innej uroczystości, bardzo ważne jest stworzenie odpowiedniej, podniosłej atmosfery i kompleksowe przygotowanie w każdym szczególe. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie przygotowanie specjalnych statuetek okolicznościowych, które w odpowiednim momencie uroczystości można wręczyć w prezencie np. jubilatom, najbliższym czy osobom, które szczególnie przyczyniły się do powstania danego dzieła, firmy czy placówki. W tym celu nasza firma proponuje okolicznościowe statuetki na prezent, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Wykonane są one ręcznie, z najwyższej jakości materiałów – stali, pokrytej galwanicznie mosiądzem. Aby nadać figurce szczególnie eleganckiego wyglądu, jej powierzchnia jest patynowana.

GALERIA

Statuetki okolicznosciowe-

Statuetka Okolicznościowa Orzeł

Wysokość statuetki 26cm 

szerokość 22cm

podstawa 8,5x8,5x4cm  

Waga – 1,90kg

Statuetka orła zwykle trafia w ręce osób, które potrafią wzbić się ponad wyżyny swoich możliwości . Wykonana ze stali i pokryta galwanicznie mosiądzem, zachwyci efektem starego złota osiągniętym dzięki patynowaniu. To z pewnością nagroda, o której marzy każdy człowiek, uparcie i wytrwale dążący do celu.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.