Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki i puchary sportowe

Chyba wszyscy zgodzą się, że każdy sport wymaga wielu poświęceń. Żeby móc cieszyć się zwycięstwem należy bowiem podporządkować treningom całe swoje życie. Właśnie dlatego tak ważne staje się odpowiednie docenienie sportowców podczas różnego typu zawodów. Skoro przeszli tak długą drogę, by znaleźć się na podium, koszykarze powinni dostać najlepsze statuetki, które będą przez wiele lat przypominać o zdobytym zwycięstwie.

GALERIA

Statuetki sportowe

Statuetka Sportowa Dla Żeglarzy

Dla wszystkich miłośników regat i wodnej rywalizacji rzeczą niezmiernie ważną jest zmierzenie się z siłami natury oraz pokonanie nie tylko przeciwników, lecz również własnych słabości. Statuetka, wykonana z metalu i pokryta galwanicznie mosiądzem,  będzie efektownie prezentować się na półce między innymi trofeami zdobytymi podczas zawodów regatowych. Dodatkowo patynowanie statuetki nadaje statuetce efekt starego złota, przez co całość zyskuje niezwykle patetyczny i pełen finezji charakter.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.