Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design.

Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Przykładowe realizacje:

GALERIA

Statuetki uniwersalne-

Statuetka Uniwersalna Uniwersum

Wyjątkowa statuetka, której symbolika traktuje o wszechświecie ze wszech miar. To potęga i siła wyrażona za pomocą kunszt i precyzji ludzkiej ręki – ręki prawdziwego artysty. Pięknie prezentująca się figura z misternie wykonanymi detalami charakteryzuje się unikalnym i perfekcyjnym rzeźbieniem w metalu. Statuetka pokryta jest niklem dzięki czemu uzyskuje pełen wysublimowanej elegancji, srebrny kolor. Jej oryginalny wygląd zdecydowanie będzie się wyróżniał na tle innych artystycznych wyrobów.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.