Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design.

Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Przykładowe realizacje:

GALERIA

Statuetki uniwersalne-

Statuetka Uniwersalna Victoria

Wysokość -35cm ; podstawa 10x10x4cm 

Waga – 2,20 kg

Statuetka Victorii to uniwersalny wyraz uznania dla najlepszych w swojej dziedzinie. Unikalna statuetka, doskonale prezentująca się na półce w pokoju lub gabinecie świadczyć będzie o tym, iż mamy do czynienia z urodzonym zwycięzcą. Efekt starego złota, koloru zwycięstwa, został osiągnięty dzięki specjalistycznemu patynowaniu, dzięki czemu statuetka zachwyca nie tylko kształtem, ale również niepowtarzalną barwą.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.