Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki biznesowe

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design. Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Statuetka biznesowa - nagroda dla pracowników i promocja marki

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w działalności biznesowej jest budowanie i podtrzymywanie zaangażowania zespołu. Warto doceniać uzdolnionych i ambitnych pracowników, których działania są ważnym wkładem w dynamiczny rozwój firmy. Statuetka biznesowa to świetny sposób na okazanie wdzięczności i podkreślenie ogromu zasług danej osoby. Nagrody pomagają w utrzymaniu pozytywnych relacji pomiędzy pracownikiem a firmą i są wspaniałą formą podziękowań za wysiłek włożony w pracę. Do tego statuetka biznesowa pozwala kreować wizerunek firmy jako atrakcyjnego i przyjaznego środowiska pracy. Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi projektami i wspólnie stwórzmy coś oryginalnego!

Oryginalność i staranne wykonanie statuetek

Nasze trofea to prawdziwe dzieła sztuki stworzone z pasją i ogromną starannością. Dbamy o dokładne oddanie wszelkich szczegółów i odpowiedni dobór modelu i ornamentów do danej branży. Nasze wyroby powstają według dostarczonego projektu lub przygotowujemy je w pełni samodzielnie, zgodnie ze wskazówkami. Statuetka biznesowa to popis wytwornej elegancji i doskonałej formy, podkreślających prestiż każdej firmy. Wykonane ze stali, z wykorzystaniem zróżnicowanych metod, trofea będą wspaniałą oprawą ważnej gali lub spotkania w gronie kontrahentów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, kierując się informacjami dostarczonymi przez Klienta oraz pomysłowością naszych artystów.

GALERIA

Statuetki biznesowe

Statuetka Nasze Dobre Podkarpackie

Ręcznie wykonana, kuta statuetka!

Statuetka wykonana ze stali, pokrywta galwanicznie mosiądzem i patyną (antyczne złoto)

Wysokość: 33cm 

Waga: 2kg 

Postument marmurowy: 10x10x4cm 

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.