Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

W dobie jednakowych rozwiązań, znajdujących się w niemalże każdym domu, wiele osób docenia produkty nietuzinkowe, robione ręcznie na zamówienie. Miło przecież wyłamać się czasem z tłumu i dopilnować, by otaczające przedmioty w pełni spełniały Państwa indywidualne preferencje.

Metaloplastyka to nasza pasja, której oddajemy się w pełni. Jako zespół pomysłowych i profesjonalnych artystów proponujemy Państwu wieszaki – zwykłe przedmioty, które dzięki nam wyróżniają się na tle innych tego typu produktów.

Nasze propozycje to połączenie artyzmu z funkcjonalnością. Dostarczane przez nas wieszaki na zamówienie stanowią doskonały sposób na urozmaicenie wnętrz, które dzięki dostarczanym przez nas dodatkom zyskują niepowtarzalny charakter. Przedstawiane poniżej przykładowe realizacje stanowią dowód na to, że metaloplastyka to nasza prawdziwa pasja, a nasze przedmioty wykonujemy z wielką starannością.

Specjalnie dla Państwa nasza firma z branży metaloplastyki wykona wieszak na zamówienie o ustalonych wcześniej wymiarach oraz wzornictwie. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu omówienia szczegółów współpracy – już niedługo mogą Państwo zyskać funkcjonalną i jednocześnie nietuzinkową ozdobę swojego domu lub mieszkania!

GALERIA

Wieszaki na ubrania wieszaki-na-ubrania-

Wieszak na ubrania 3

Ręcznie wykonany wieszak na ubrania (kolor antycznego złota)

Waga około 8kg

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.