Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Puchary na zamówienie - trofeum, statuetki z mosiądzu

Unikalne statuetki z mosiądzu wykonane przez naszą pracownię są doskonałym prezentem lub pamiątką. Ręczne wykonanie sprawia, że każde trofeum, świecznik, czy puchar na zamówienie jest bardzo starannie wykończony. Nasze produkty cechuje dokładność i pieczołowitość najdrobniejszych szczegółów. Wszystkie nasze statuetki z mosiądzu i innego typu wyroby powstają z bardzo dobrego gatunkowo materiału. Z reguły stosujemy stal i wykorzystujemy galwanizowanie w celu nadania oferowanym trofeom na zamówienie większej trwałości oraz oryginalnego wyglądu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

nasze statuetki na rozdaniu polish business woman awards

Niepowtarzalne wyroby na każdą okazję

Wszystkie nasze produkty są owocem nieskrępowanej kreatywności, którą wykorzystujemy do tworzenia wyrobów wzbudzających zachwyt u naszych klientów. W swojej pracy łączącej tradycyjne i nowoczesne metody metaloplastyki artystycznej, realizujemy oryginalne projekty na przeróżne okazje. Dbamy o staranność formy i design idealnie dopasowany do charakteru danej uroczystości. Statuetki z mosiądzu i inne wyroby to idealny sposób na podkreślenie prestiżu wydarzenia i niezapomniana nagroda, która stanie się dodatkowym źródłem satysfakcji dla obdarowanych nią osób.

Statuetki

Projektujemy nasze produkty, mając na uwadze wyjątkowe walory estetyczne. Dbamy o to, aby każda opracowana przez nas statuetka na zamówienie stanowiła godne zwieńczenie trudów laureatów w drodze do zdobycia wyróżnienia. Statuetki z mosiądzu przygotowujemy na zamówienie, uwzględniając charakter konkursu, czy też dorobek twórczy artysty obchodzącego jubileusz. Nasze wysokiej jakości nagrody docenione zostały na wielu galach.

Medale

Jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów nagradzania zwycięzców w zawodach sportowych, kulturalnych i innych jest wręczanie medali. W naszej firmie proponujemy wykonywanie tego typu pamiątek na indywidualne zamówienie klienta. Możesz wybierać spośród wielu wzorów, a także wykorzystać własny napis lub grafikę.

Świeczniki

Tworzymy oryginalne świeczniki stojące. Wyróżniają się niepowtarzalną formą. Do ich stworzenia posłużyły nam inspiracje czerpane z natury, jak też z najbliższego otoczenia miasta. Przeznaczone są do użytku ze świecami różnej długości oraz wielkości. Stanowią eleganckie dopełnienie przestrzeni reprezentacyjnych w domach i nie tylko.

Stojaki Na Wino

Finezyjne kształty stojaków na wino nawiązują do pnączy winorośli. Połączenie metalu z elementami drewna wzmacnia efekt wizualny. W naszej ofercie znajdują się gotowe projekty dekoracji kuchennych, ale też wykonujemy przedmioty na zamówienie. Nasze propozycje efektownie wzbogacą każdą przestrzeń, także w restauracji.

Obrazy

Oryginalne dekoracje ścienne stanowią wykonane przez nas obrazy. Podobnie jak przy tworzeniu statuetki, wykorzystujemy tu doświadczenie w metaloplastyce. Z pasją przygotowujemy te niezwykłe dzieła. Inspiracji poszukujemy często w naturze, dzięki czemu wprowadzamy do wnętrz cząstkę świata przyrody w niezwykłej formie.

Zestawy Kominkowe

Przy tradycyjnym kominku opalanym węglem konieczne jest korzystanie z pogrzebacza, specjalnej szczotki oraz łopatki. Warto wybrać jeden z naszych zestawów kominkowych na zamówienie. Utrzymany w jednorodnej estetyce komplet pięknie się prezentuje w salonie, a przy tym zapewnia niezbędne narzędzia pod ręką.

Ozdoby i Dekoracje

Stylowe dekoracje i ozdoby wykonane techniką metaloplastyki to doskonały pomysł na upominek okolicznościowy. Szczegółowo wykonane motocykle będą pięknie prezentowały się na biurku w gabinecie, a starannie odzwierciedlone słoneczniki bądź róże idealnie nadają się do wystroju kuchennego, bądź do salonu przy kominku.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.