Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetka okolicznościowa, statuetki na zamówienie - Metaloplastyka artystyczna ABarton

ABarton jest firmą założoną przez Andrzeja Batorskiego, działającą na rynku w branży metaloplastyki artystycznej. Nasz warsztat to przemyślane połączenie tradycyjnego kucia na gorąco i na zimno, szlifowania, polerowania, spawania stali oraz galwanicznego pokrywania mosiądzem, chromem bądź niklem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, połączonemu z nieustannym doskonaleniem naszych umiejętności możemy dzisiaj tworzyć dla Państwa najwyższej jakości produkty, takie jak np. statuetki na zamówienie. Nasze innowacyjne pomysły ogranicza jedynie wyobraźnia twórcy, która pozwala przekształcić stal w piękne dodatki do domu, biura czy ogrodu. Metaloplastyka artystyczna jest niezwykle wszechstronną formą sztuki.

 

Znakiem firmowym firmy ABarton są statuetki doskonale oddające piękno i plastyczność stali. Elegancja w połączeniu ze starannością, z jaką wykonujemy każdą z nich, znalazły uznanie wśród Naszych Klientów zarówno z Polski, jak i zza granicy. Dzięki umiejętnemu połączeniu starego rzemiosła oraz nowatorskich pomysłów w naszym warsztacie powstają statuetki na zamówienie, oraz inne stalowe formy artystyczne będące doskonałymi pamiątkami lub nagrodami na wszelkiego rodzaju uroczystościach, a także okolicznościowych galach. Oferujemy nie tylko statuetki okolicznościowe, ale również świeczniki, stojaki na wino, ozdoby, dekoracje oraz wiele innych produktów o niebanalnych formach i doskonałym wykonaniu, gdyż wiemy, iż metaloplastyka artystyczna może być również funkcjonalna, nie tylko ozdobna.

 

Dbałość o każdy szczegół

 

Naszym Klientom oferujemy gotowe rozwiązania. Realizujemy ich indywidualne zlecenia z zakresu metaloplastyki artystycznej, traktując każdą tworzoną formę z należną jej starannością. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia naszych Klientów. Oferujemy usługi w zakresie większych, stałych projektów realizowanych cyklicznie, wykonując również jednorazowe zlecenia. W zależności od potrzeb statuetka na zamówienie może zostać stworzona w oparciu o pomysł Klienta lub naszego własnego projektu. Gwarantujemy, że każda statuetka na zamówienie będzie wyjątkowa, a także spełni wszelkie oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy doskonałym partnerem w biznesie.

Każdy produkt ABarton wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu tworzymy rzeczy oryginalne i niepowtarzalne na zamówienie. To właśnie sprawia, że nasze usługi cieszą się tak dużą popularnością, a Klienci, którzy skorzystali z naszej oferty, chętnie wystawiają nam referencje.

Od początku działalności firmy naszym priorytetem było przede wszystkim zadowolenie Klienta. Jako grupa pasjonatów o zdolnościach plastycznych chcieliśmy stworzyć coś innego – coś, co wypełni lukę na rynku i da Klientom robione na zamówienie puchary, świeczniki, stojaki na wino i statuetki metalowe, które nie będą wyglądały jak wszystkie inne. Dzięki nam mogą Państwo wejść w posiadanie indywidualnie stworzonych dekoracji i produktów, które w pełni odpowiedzą na Państwa potrzeby i będą cieszyły oko przez długi czas.

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z realizowanym przez nas procesem tworzenia statuetek metalowych. Jak łatwo zauważyć, od samego początku przykładamy wielką wagę do tego, by proponowane przez nas metalowe statuetki i puchary na zamówienie w pełni odpowiadały na oczekiwania Klienta – z tego powodu zanim rozpoczniemy jakiekolwiek prace odbywamy konsultację z naszym zleceniodawcą.
Ceny usług ustalane są indywidualnie, wg potrzeb Klienta, wszak każdy z nich ma odmienne wymagania i wizję na puchar czy inne dzieło, które ma powstać.

 

Proces tworzenia artystycznych dekoracji z metalu

Wszystkie nasze wyroby tworzymy od podstaw z wysokiej jakości materiałów. Proces tworzenia przebiega następująco:

 

1. Uzgodnienie wzoru z klientem - wybór gotowego rozwiązania lub projekt nowego produktu

2. Wykonanie szablonu na stali - statuetki powstają ze stali o grubości 3, 6, 8, lub 10mm - w zależności od projektu.

3. Wycięcie ze stali kształtu statuetki

4. W zależności od projektu nadanie kształtu i faktury poprzez szlifowanie, kucie na zimno oraz na gorąco.

5. Łączenie detali statuetki w całość

6 .Czyszczenie oraz polerowanie statuetki 

 

                  ABARTON - CERTYFIKAT                                                                                                            ABARTON - CECHOWNIK

Abarton Certyfikat jakości  metaloplastyka artystyczna
                               cechownik abarton

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.