Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Po co korzystać z uniwersalnych i zwyczajnych rozwiązań, gdy do Państwa dyspozycji dostępne są produkty absolutnie niepowtarzalne i robione na indywidualne zamówienie? Numer na dom to szczególny przedmiot, który w pewien sposób powinien odzwierciedlać charakter całego budynku mieszkalnego. Dobrze, gdy właściciele zadbają o to, by doskonale pasował on do stylistyki miejsca i stanowił jego szczególną ozdobę.

Nasza firma wykonuje dla swoich Klientów tego typu produkty. Przed przystąpieniem do prac rozmawiamy z naszym zleceniodawcą o jego oczekiwaniach i ogólnej wizji przedmiotu. Następnie w warsztacie sprawiamy, że wyobrażenia stają się rzeczywistością, a nasz Klient wchodzi w posiadanie doskonałej jakości produktu, który od tej chwili stanowi nierozłączny element elewacji!

Poniżej mają Państwo możliwość zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Wykonywane przez nas numery na dom są ręcznie robione, dzięki temu nigdzie indziej nie znajdą Państwo drugiego takiego samego produktu. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu.

GALERIA

Numery na dom

Numer na dom 20a

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.