Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Medale na zamówienie

Czy wyobrażasz sobie jakiekolwiek zawody sportowe lub konkursy bez uroczystej ceremonii dekoracji, podczas której wręcza się nagrody w postaci trofeów czy medali? Stanowią one świetną pamiątkę dla najlepszych zawodników, a jednocześnie świadczą o prestiżu i profesjonalnym podejściu organizatorów. Dlatego też nasza firma oferuje szeroki wybór najwyższej jakości wyrobów z metalu, które świetnie sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju imprez. Wykonujemy trofea sportowe i medale na zamówienie, dostosowane do charakteru zawodów, a także oczekiwań klienta. Mogą być to zarówno artykuły świadczące o konkretnym osiągnięciu, jak i te typowo pamiątkowe. Tworzone przez nas trofea na zamówienie są wspaniałą, personalizowaną pamiątką. Dodatkowo, na życzenie klienta możemy wyposażyć je w ozdobną taśmę do powieszenia, bądź umieścić w dekoracyjnym pudełku.

 

Nasze możliwości są ogromne – wszystko zależy od Twojej inwencji, potrzeb i oczekiwań. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowe, wysokiej jakości trofea na zamówienie w atrakcyjnych cenach!

 

GALERIA

Medale medale

Medal 100 - lecie Pruszkowa

Medal wykonany na specjlne zamówienie Pruszkowa.

 

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.