|Statuetki biznesowe | e-statuetki.pl
Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki biznesowe

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design. Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Statuetka biznesowa - nagroda dla pracowników i promocja marki

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w działalności biznesowej jest budowanie i podtrzymywanie zaangażowania zespołu. Warto doceniać uzdolnionych i ambitnych pracowników, których działania są ważnym wkładem w dynamiczny rozwój firmy. Statuetka biznesowa to świetny sposób na okazanie wdzięczności i podkreślenie ogromu zasług danej osoby. Nagrody pomagają w utrzymaniu pozytywnych relacji pomiędzy pracownikiem a firmą i są wspaniałą formą podziękowań za wysiłek włożony w pracę. Do tego statuetka biznesowa pozwala kreować wizerunek firmy jako atrakcyjnego i przyjaznego środowiska pracy. Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi projektami i wspólnie stwórzmy coś oryginalnego!

Oryginalność i staranne wykonanie statuetek

Nasze trofea to prawdziwe dzieła sztuki stworzone z pasją i ogromną starannością. Dbamy o dokładne oddanie wszelkich szczegółów i odpowiedni dobór modelu i ornamentów do danej branży. Nasze wyroby powstają według dostarczonego projektu lub przygotowujemy je w pełni samodzielnie, zgodnie ze wskazówkami. Statuetka biznesowa to popis wytwornej elegancji i doskonałej formy, podkreślających prestiż każdej firmy. Wykonane ze stali, z wykorzystaniem zróżnicowanych metod, trofea będą wspaniałą oprawą ważnej gali lub spotkania w gronie kontrahentów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, kierując się informacjami dostarczonymi przez Klienta oraz pomysłowością naszych artystów.

GALERIA

Statuetki biznesowe

Statuetka Biznesowa Champion z Laurem

Wysokość 30cm ; podstawa - 8,5x8,5x3cm 

Waga – 1,20kg

 

Triumfalnie  uniesiona w górę ręka symbolizuje gest zwycięstwa. Ta postać nie może być nikim innym jak championem – najlepszym z najlepszych w danej dziedzinie, którego trud i poświęcenie przyniosły rezultaty zwieńczone obdarowaniem statuetką dla triumfatora. Wysoka jakość materiału oraz precyzja w wykonaniu sprawia, że jest ona prawdziwym dziełem sztuki. Statuetka wykonana jest z metalu i pokryta galwanicznie mosiądzem. Dodatkowo patynowanie statuetki nadaje efekt starego złota, dzięki czemu całość uzyskuje przejmujący efekt.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.