Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design.

Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Przykładowe realizacje:

GALERIA

Statuetki kulinarne-

Statuetka Kulinarna Kociołek

„Nikt nie może myśleć, kochać i spać dobrze, jeśli nie je dobrze". Dla wszystkich mistrzów dobrego smaku, którzy swoimi umiejętnościami doprowadzą podniebienia konsumentów do wrót raju, artysta przygotował statuetkę najwyższego uznania ich kulinarnych umiejętności. Symboliczny kociołek wykonany jest z metalu i pokryty galwanicznie mosiądzem. Patynowanie statuetki nadaje znakomity efekt starego złota. 

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.