Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki muzyczne

Stanowią doskonałą formę nagrody dla każdego artysty, który swoim dziełem zdobył serca jury oraz publiczności. Wykonywane przez nas statuetki muzyczne to przedmioty ręcznie robione, a więc jedyne w swoim rodzaju. Wręczenie ich najlepszym z najlepszych to doskonały sposób na docenienie talentu i zapewnienie wygranym pięknej pamiątki na całe życie. W swojej ofercie mamy między innymi: statuetkę mikrofon, nutki czy klucz wiolinowy. Jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdy wzór, o którym Państwo zamarzą!

Statuetka Mikrofon

Statuetka Mikrofon to przepiękne trofeum dla uzdolnionego wokalisty lub wokalistki. Charakterystyczny symbol mikrofonu wzbudza zachwyt umiejętnym oddaniem wszelkich szczegółów i pomysłowym designem. To jeden z tych projektów, który aż się prosi o postawienie go w doskonale widocznym miejscu. Statuetka Mikrofon jest bardzo atrakcyjnym wizualnie, a przy tym wytrzymałym pomysłem na prezent dla muzyka. Wszystkie wyroby zostały wykonane z wysokiej jakości metali, z wykorzystaniem zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych metod. W swojej pracy wyróżniamy się niezwykłą kreatywnością i otwartością, które pomagają nam w realizacji nawet bardzo śmiałych przedsięwzięć.

Statuetka spełnieniem marzeń każdego artysty

Wielkim marzeniem każdego artysty jest zdobycie nagrody będącej wyrazem uznania dla twórczości. Statuetki muzyczne są wspaniałym sposobem, aby w elegancki i oryginalny sposób wyrazić swój podziw. Moment, w którym talent i ciężka praca zostają należycie docenione, należy do najbardziej satysfakcjonujących chwil w życiu wielu muzyków. Statuetki muzyczne sprawdzą się jako nagroda na różnego rodzaju festiwalach i konkursach oraz jako forma podziękowań za owocną współpracę dla zaprzyjaźnionej instytucji. Droga muzyka nie zawsze jest usłana różami, lecz oryginalna, elegancka statuetka z pewnością osłodzi wszelkie trudy i zachęci do dalszej działalności artystycznej. Statuetka Mikrofon, Fortepian czy Gitara? Zapraszamy do kontaktu.

GALERIA

Statuetki muzyczne

Statuetka Muzyczna Mikrofon Retro

Wysokość statuetki-30cm

Podstawa 10x10x3cm 

Waga – 1,55kg

Mikrofon to element niewątpliwie kojarzony z ludźmi radia, teatru, muzyki .  Statuetka wykonana ze stali pokrytej mosiądzem będzie prestiżowym wyróżnieniem. Wysoka jakość wyrobu  sprawia, że statuetka jest okazem prawdziwego dzieła sztuki. Dodatkowo patynowanie statuetki stanowi o efekcie starego złota i nadaje całości niepowtarzalny wygląd.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.