Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki i puchary sportowe

Chyba wszyscy zgodzą się, że każdy sport wymaga wielu poświęceń. Żeby móc cieszyć się zwycięstwem należy bowiem podporządkować treningom całe swoje życie. Właśnie dlatego tak ważne staje się odpowiednie docenienie sportowców podczas różnego typu zawodów. Skoro przeszli tak długą drogę, by znaleźć się na podium, koszykarze powinni dostać najlepsze statuetki, które będą przez wiele lat przypominać o zdobytym zwycięstwie.

GALERIA

Statuetki sportowe

Statuetka Sportowa Ping - Pong

Ping-pong jest grą podczas, której najmniejsza nieuwaga może kosztować utratę punktu, a w konsekwencji oznaczać przegrany mecz. Dla najlepszych adeptów tego niezwykle szybkiego i widowiskowego sportu statuetka prezentująca rakietkę ping-pongową będzie miłym wspomnieniem chwil, podczas których wspięli się na wyżyny swoich możliwości. Jakość wyrobu oraz staranność w wykonaniu sprawia, że statuetka staje się prawdziwym dziełem sztuki. Połączenie sztuki kowalskiej z nowoczesną technologią daje unikalny i niepowtarzalny wygląd.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.