Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki okolicznościowe

Jeśli w Twojej rodzinie, firmie czy placówce nadchodzi czas wielkiej rocznicy czy innej uroczystości, bardzo ważne jest stworzenie odpowiedniej, podniosłej atmosfery i kompleksowe przygotowanie w każdym szczególe. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie przygotowanie specjalnych statuetek okolicznościowych, które w odpowiednim momencie uroczystości można wręczyć w prezencie np. jubilatom, najbliższym czy osobom, które szczególnie przyczyniły się do powstania danego dzieła, firmy czy placówki. W tym celu nasza firma proponuje okolicznościowe statuetki na prezent, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Wykonane są one ręcznie, z najwyższej jakości materiałów – stali, pokrytej galwanicznie mosiądzem. Aby nadać figurce szczególnie eleganckiego wyglądu, jej powierzchnia jest patynowana.

GALERIA

Statuetki okolicznosciowe-

Statuetka Okolicznościowa Zwiastun

Zwiastun dobrych wiadomości zawsze jest dobrze widziany w towarzystwie oczekujących na pozytywne informacje. Także statuetka zwiastuna będzie mile widziana w rękach wszystkich tych, którzy swoim postępowaniem oraz czynami przyczynią się do wskazania drogi do szczęścia. Ta unikalna figura doręczyciela charakteryzuje się wykonaniem z metalu i jest pokryta galwanicznie mosiądzem. Dzięki efektowi starego złota całość prezentuje się niezwykle efektownie.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.