Statuetki, rzeźby, medale

Artystyczne dekoracje z metalu, metaloplastyka

RĘCZNIE WYKONYWANE STATUETKI

Zaprojektujemy i wykonamy statuetkę specjalnie dla Ciebie

Medale na specjalne zamówienie

Medale na każdą okoliczność, zapraszamy do kontaktu!

Statuetki 

Prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczas wykonanych statuetek, które przyznawane były za zasługi sportowcom, uczniom i nauczycielom, zwycięzcom konkursów i zawodów, pisarzom, muzykom i wszystkim tym, którzy zasłużyli na wyjątkowe wyróżnienie. Nasze statuetki okolicznościowe wykonywane są ze stali, dlatego ich siłą jest trwałość oraz niebanalny design.

Tworzymy dbając o każdy detal, projektujemy z myślą o tym, aby powstały oryginalne i piękne rozwiązania, a wszystkie Państwa zlecenia realizujemy indywidualnie, dostosowując charakter, gabaryty i rodzaj wyrobów do Państwa potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie spełniają największe oczekiwania Klientów i jesteśmy przekonani, że zadowolą również Państwa – zapraszamy do bliższego poznania naszych małych dzieł, ukazanych na wielu zdjęciach.

Przykładowe realizacje:

Statuetki odlewane na upamiętnienie ważnego wydarzenia

W przeciwieństwie do wspomnień nasze statuetki odlewane nie zacierają się pod wpływem czasu. Dzięki temu mogą być wspaniałym upamiętnieniem ważnych wydarzeń, m.in. firmowych jubileuszy, rodzinnych rocznic i gali wręczenia nagród. Doskonale współtworzą oprawę zarówno lokalnych, jak i dużych, pełnych splendoru wydarzeń. Nasze statuetki często odgrywały istotną rolę podczas najważniejszych, ogólnopolskich imprez, wywołując zachwyt nawet u bardzo wymagających Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z wyczuciem, dopasowując model do oczekiwań zamawiającego i charakteru danego wydarzenia. Uważamy, że nawet najmniejszy event zasługuje na wspaniałą pamiątkę w postaci statuetki, która wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanego.

Statuetki na zamówienie - modny design

Nasze statuetki na zamówienie wyróżniają się niepowtarzalnym designem, idealnie współbrzmiącym z istotą danej uroczystości. Są kwintesencją elegancji i dobrego smaku, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększają satysfakcję z osiągnięć u obdarowanych nią osób. Statuetkę na zamówienie przygotowujemy ze stali, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych, jak i bardziej innowacyjnych metod. W zależności od oczekiwań wykonujemy albo projekt zlecony przez Klienta, albo realizujemy nasz własny pomysł według podanych wskazówek. Niezależnie od wyboru gwarantujemy olśniewający efekt końcowy, który urzeknie odbiorców oryginalnością formy i starannością wykonania.

GALERIA

Statuetki ekologia-

Statuetka Ekologia EKO

Wszyscy którzy żyją w zgodzie z naturą, dbają o nią i szanują ją, a także swoim postępowaniem wskazują dobrą drogę innym, z pewnością zasługują na miano przyjaciela świata. Ekologiczny tryb życia może być argumentem do przyznania nagrody pod postacią artystycznej statuetki, którą cechuje ręczne wykonanie z metalu pokrytego galwanicznie mosiądzem. Dodatkowo patynowanie statuetki nadaje urokliwy efekt starego złota. To doskonały dowód uznania za odpowiedzialność wobec tego, co najcenniejsze – wobec natury i jej zasobów, bez których człowiek nie mógłby egzystować.

WRÓĆ

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.